.

Agiliťáci

OFICIÁLNÍ ZÁVODY

KATEGORIE L:

Karolína Bergmanová

Fenka: Aibe z Temného hvozdu - Glorie

Border kolie

Kategorie: LA2

Úspěchy:

LA1:

♦ 7. místo na MČR border kolií 2009 v kategorii jednotlivci

LA2:

♦ splněny 2 postupové zkoušky

♦ celkově 3. místo na MČRM 18.-19.9.2010 v kategorii Junioři Large

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Štěpánka Kutílková

Pes: Felix Foxy Fox - Lucky

Border kolie

Kategorie: LA1

Úspěchy:

LA1:

♦ Semily: jumping 1. místo , agility 7. místo, celkově 3. místo 

♦ Praha Chuchle: 2. místo zk. LA1

♦ Česká Lípa: dvojzkoušky 1. a 4. místo, celkově 2. místo

LA2:

♦ 4.9. - Zrcadlová koza u Turnova - 1. místo zk. LA2

Pes: Bay Scotty Speedy Dream - Scotty 

Border kolie

Kategorie: L

 

Úspěchy:

♦ závody agility Louny - 2. místo

♦ barelový běh Pardubice - 3. místo

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

KATEGORIE M:

Vojtěch Plašek

Fenka: Bella

Bígl

Kategorie: MA2

Úspěchy:

♦ 2. místo na MČRM 26.-27.9.2009 v kategorii děti medium

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Markéta Zemanová

Pes: Arny

Anglický kokršpaněl

Kategorie: MA1

Úspěchy:

splněn postup do MA2

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

KATEGORIE S:

Veronika Kopecká

Pes: Ulixis - Ulík

Jack Russell terier

Kategorie: SA2

Úspěchy:

SA1:

♦ Masečín: dvojzkoušky agility  - 2 x 2. místo

SA2:

♦ Masečín: dvojzkoušky agility  - 3. místo

 

Pes: CuRoi - Rojík

Jack Russell terier

Kategorie: SA1

 

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

 

Petra Stachová

Fenka: Harmonie breed Sileko - Annie

Barevny bolonsky psik

Kategorie: SA1

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

KATEGORIE XS:

Martin Ouředník

Pes: Viki Chilíkův odkaz - Miko

Pražský krysařík

Kategorie: XS Oficiální pohár miniagility Minimaxipes

Úspěchy:

♦ Minimaxipes roku 2010