.

Zúčastnili jsme se

19.9.10 O pardubickou tlapku

schranka01.jpg

Neoficiální závody o "Pardubickou tlapku"

Tak je tu další závodní sobota. Tentokrát vyrážíme s Marcelou, Kamilem , Vaškem s Terezkou a šeltičkou Deborkou ráno v 5:30 směr Pardubice. Cesta ubíhlala velice pohodově a tak jsme se ani nenadáli a byli v Pardubicích. Běh byl naplánovaný na 9:00. 

Z naší psí školy PSOLY dorazila i Štěpánka se Scottym a Katka s Alfem. Tak že bordeří trio a jedna šeltie. Silná sestava!!

První běh byl kratší, tak trochu na rozběhání a zahřátí. Všechna štěňátka byla rozdělena do dvou startovních kategorií. První přišla na řadu Terezka s Deborou. Terezka měla snahu ale Deborka se rozhodla běhat si po svém. První běh pro Terezku nedopadl zrovna nejlépe.Nějaká slzička na konci ukápla.

Výsledky prvního běhu: Terezka s Deborkou na 4. místě

                                     Katka + Alf  Diskvalifikace

                                     Štěpánka + Scotty  3. místo 

                                     Marcela + Draco   1.místo

Alf se při běhu rozhodl že navštíví u parkuru hárající Deborku a tak byl v 1 běhu diskvallifikován. Scotty běžel hezky, sem tam nějaká chybička. A já jsem to zaběhl bez chyby.

Druhý běh byl naplánovaný hned po prvním, tak to rychle utíkalo. Organizace byla skvělá!  Druhý běh dopadl pro všechny velice dobře. Byl delší, zajímavější a jednoduchý.  I Terezka s Deborkou krásně běžely, a nácvik při prohlídce parkuru s Marcelou se odrazil v krásném výsledku. 

Výsledky druhého běhu:  Terezka + Deborka    3.místo

                                       Katka+ Alf    4.místo

                                       Štěpánka + Scotty    7.místo

                                       Marcela + Draco    1. místo

schranka01.jpgschranka02.jpg

Organizátoři byli skvěle připravení a tak jsme kolem poledního odcházeli na krásný výlet na Kunětickou horu. Přidal se k nám Vašek s Terezkou. Užili jsme si krásné odpoledne, ale i skvělé dopoledne!!! 

Fotografie a videa

Fotografie

Žádné komentáře