.

Zúčastnili jsme se

4.9.2010 Psí škola Rastava Most "O Rastaváckou tlapku"

4.9.2010 Psí škola Rastava Most "O Rastaváckou tlapku"

Neoficiální závody Most

V sobotu 4.9.2010 vstáváme kolem 4:30 a chystáme se na naše druhé závody štěňátek do Mostu. Před šestou hodinou ranní vyrážíme na cestu. Podle servru Mapy.cz by jsme tam  měli být za 1,40 hod. Několik objížděk a několik nečekaných semaforů nás pěkně zdrželo. Začínám být pomalu nervní když je 8.00 a my ještě stále jedeme k Mostu. A to je před námi ještě hledání cvičiště. Na poslední chvíli cca 8.10 přijíždíme k očekávanému rybníku Matylda. Rychle zaregistrovat..... prezentace je pouze do 8.15 hod.

Běh štěňátek je určen na 9.00 hodinu. Postavit stan, vyvenčit Draca a pomalu se chystám na běh. Na trať vyrážíme jako poslední z 12 týmů. Běh byl krásně čistý až na poslední skočku.... ta nám dala. Po posledním tunelu a mém"Vpřed, hop!" Draco zůstal stát a nevěděl co.Tak proběhl vedle cílové skočky a pak pro jistotu ještě jednou zpět. Hnedle máme dvě chyby. Nu což, uvidíme jak to dopadne. Ostatní také neběželi nejlépe, poslední snad nebudeme...

Netrpělivě čekáme na výsledkovou listinu. Již jsou na nástěnce další výsledky a ty naše stále ne. Kolem 14.00 se dozvídáme že výpočetní technika zklamala a musíme běh opakovat. To mě potěšilo, třeba pobežíme lépe. Zadařilo se i když opět s menším zaváháním na stejném kritickém místě ale tentokrát bez chyby.

Nakonec to stačilo na 4 místo. V tomto druhém běhu všichni běželi velice pěkně a konkurence byla veliká. 

Autorka: Marcela

Žádné komentáře